Veľkonočná akcia je tu a s ňou aj extra kredity ZADARMO na náš interaktívny e-learning. Dobij si teraz kredity a posuň sa vo svojej kariére vpred!
Zarábaj až 6 000 € mesačne! Akreditované rekvalifikačné kurzy od 0 €. Viac informácií.

Diskusia – 9. diel - Git - Kolízia medzi vetvami

Späť

Upozorňujeme, že diskusie pod našimi online kurzami sú nemoderované a primárne slúžia na získavanie spätnej väzby pre budúce vylepšenie kurzov. Pre študentov našich rekvalifikačných kurzov ponúkame možnosť priameho kontaktu s lektormi a študijným referentom pre osobné konzultácie a podporu v rámci ich štúdia. Toto je exkluzívna služba, ktorá zaisťuje kvalitnú a cielenú pomoc v prípade akýchkoľvek otázok alebo projektov.

Komentáre
Avatar
Filip Madunicky :6.12.2024 18:39

Bolo by dobre aj ukazat vyriesenie konfliktu pre blbeckov ako som ja, lebo na konci clanku som ostal zmeteny co presne mam robit. Musel som si pozriet na youtube video od yablka aby som to pochopil. Inak v celom tom git kurze je strasne vela zbytocnej teorie ktora len zdrzuje.

 
Odpovedať
6.12.2024 18:39
Robíme čo je v našich silách, aby bola tunajšia diskusia čo najkvalitnejšia. Preto do nej tiež môžu prispievať len registrovaní členovia. Pre zapojenie sa do diskusie sa zaloguj. Ak ešte nemáš účet, zaregistruj sa, je to zadarmo.

Zobrazené 1 správy z 1.